چرا باید سایت داشته باشیم؟

چرا باید سایت داشته باشیم ؟

توضیح مختصر :

اولین پست سایت ما مربوط به این است چرا باید سایت داشته باشیم ؟ . در ادامه این پست نکاتی ارزشمند و کلیدی را به شما معرفی می کند تا شما اهمیت داشتن سایت پی ببرید .

چرا پرسیدن سوال “چرا باید سایت داشته باشیم” اهمیت دارد ؟

مردم اولین جایی که به دنبال شرکت شما میگردند، بر روی اینترنت است. شما با استفاده از یک سایت اینترنتی می توانید به راحتی محصولات خود را به بازدید کنندگان خود معرفی کنید ، آنها را از آخرین تغییرات مطلع کنید ، اطلاعات مورد نیاز آنها را در اختیارشان قرار دهید و یا حتی نظرات و پیشنهادات آنها را جمع آوری کنید . داشتن یک وب سایت به گسترش کسب و کار شما کمک زیادی خواهد کرد . اینترنت یک روش کارآمد برای افراد است و به مشتریان کمک می کند که قیمت ها را مقایسه کرده و در فروشگاه های آنلاین خرید انجام دهند .

سودمندی وبسایت

سودمندی وب سایت آنقدر جذاب است که تعداد وب سایت ها از 133 عدد در ژوئن سال 1993 به 2500 عدد در ژوئن سال 1994 و در ژوئن سال 2001 به 28 میلیون وب سایت افزایش یافت . در دسامبر سال 2005 حدوداً 69 میلیون وب سایت وجود داشت و این عدد با سرعت غیر قابل تصوری در سالهای بعد از 2005 رو به افزایش است . آنچه اتفاق افتاده این است که سازمان هایی که زمانی برای اطلاع رسانی درباره محصول خود به صورت چاپی و در حجم محدود حتی برای افراد معدودی از جامعه محلی دچار تردید ، درنگ و مشکل بودند ، اکنون اطلاعات مربوط به محصول خود را برای مشاهده کل جهان در وب سایت خود قرار میدهند و بدین ترتیب فروش خود را هم افزایش داده اند.

نکته :

قبل از هر چیز، ما باید مزایای داشتن یک وب سایت را به دقت بسنجیم، درباره هزینه های آن آگاهی پیدا کنیم و هدف نهایی خود را از ساختن وب سایت ببینیم. با بررسی تمام این موارد، تصمیم‌گیری در مورد ساختن وب سایت راحت‌تر خواهد شد و ما مسیر خود را بهتر می‌شناسیم.

جمله ای از بیل گیتس

بیل گیتس : اگر کسب و کار شما در اینترنت حضور ندارد ، پس به زودی از صحنه کسب و کار محو خواهد شد .

مزایا داشتن وبسایت

در ادامه برخی از دلایلی که احتمالاً می تواند شما را قانع نماید تا به فکر ساختن ویترین کسب و کار خود در فضای مجازی بیفتید را به نمایش درآورده ایم :

  • وب سایت برای مشتریان 24 ساعته در 7 روز هفته آماده ارائه خدمات می باشد .
  • هزینه طراحی سایت یک بار برای همیشه می باشد اما تبلیغات چاپی را بارها باید برایش هزینه پرداخت کنید .
  • یک سایت نقشی بیش از یک بروشور تبلیغاتی را برای شما بازی می‌کند .
  • به خوبی معرفی شوید و اعتبار کسب کنید .
  • مشتریان جدید داشته باشید .
  • امکان ارزیابی دقیق مخاطبان وجود دارد .
  • فرصت اثرگذاری روی مشتریان بالقوه وجود دارد .
  • امکان ارائه سریع آخرین محصولات و خدمات .
  • و در آخر شانس رقابت با غول های کسب وکار .

اکنون باید چه کاری کنم ؟

همانطور که دیدید، داشتن یک وب سایت می‌تواند سود بسیار زیادی برای شما داشته باشد. ساختن وب سایت راهی کم هزینه برای دیده شدن و افزایش درآمد است. داشتن یک وب سایت راهی برای ارتباط مستمر با ایرانی‌ها (و مشتریان شماست). داشتن یک وب سایت، می تواند تاثیر بسیار زیادی برای شما داشته باشد.

اما اگر هنوز هم مطمئن نیستید، پیشنهاد می‌کنم به سراغ مقاله دیگری از ما بروید. مقاله‌ای که به کمک آن می‌فهمید مزایای داشتن کسب و کار دیجیتال چیست؟ و اگر تصمیم شما قطعی است ، همین الان از طریق صفحه ارتباط با ما درخواست خود برای طراحی سایت را ارسال کنید .

گوناگون

امنیتچرا باید سایت داشته باشیم ؟خدمات آنلایندیجیتال مارگتینگسئوطراحی سایتطراحی سایت با وردپرسطراحی وبسایتکسب و کار آنلاینوردپرس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *