مزایا داشتن و کسب و کار دیجیتال

مزایا داشتن کسب و کار دیجیتال

توضیح مختصر :

در پست اول در مورد اینکه چرا باید سایت داشته باشم توضیح دادم . در پست قبلی در مورد سئو و اهمیت آن و اینکه چرا باید در رتبه های اول باشیم توضیح دادم . توی این پست میخوام در مورد مزایا داشتن کسب و کار دیجیتال توضیح بدم .

کسب و کار دیجیتال چیست؟

خب اول یه توضیح بدم منظورم از کسب و کار دیجیتال فقط سایت نیست . هر کاری که در بستر اینترنت باشه و بشه کسب و کار یا خودمون رو توی فضای دیجیتالی معرفی کنیم بهش میگیم کسب و کار دیجیتال . مهم ترین موضوع اینه که چطوری باید کسب و کار دیجیتال خودمون رو راه اندازی کنیم .

چه کار کنیم؟

برای داشتن کسب و کار دیجیتال بهترین راه اینکه یه سایت داشته باشید ( برای اینکه بهتر متوجه بشین میتونید پست چرا باید سایت داشته باشیم رو بخونید ) تا بتونید توی اینترنت در سریع ترین حالت ممکن در دسترس کاربران باشید ( برای اینکه بهتر متوجه بشین میتونید پست سئو واهمیت آن رو بخونید ) .

چرا توی شبکه های اجتماعی فعالیت نکنیم؟

چرا توی شبکه های اجتماعی فعالیت نکنیم؟

یه سوال که ممکنه براتون پیش بیاد اینکه چرا توی شبکه های اجتماعی که رایگان هم هست مثل اینستاگرام فعالیت نکنیم . فعالیت توی شبکه های اجتماعی برای سود بخشیدن به کسب و کار مسلتزم اینکه که شما یک جایی داشته باشین تا بتونید مخاطب و هدایت کنید و درآمد زایی خوبی داشته باشین . در شبکه های اجتماعی تبلیغات خود را انجام بدهید تا مخاطب شما را ببیند و به سمت شما بیاد.

 

متوجه نشدین ؟!!! . براتون یه مثال میزنم مثلا شما یه مغازه دارین که یه ویترین رو به بیرون داره یه فردی داره توی خیابون رد میشه و ویترین شما رو میبینه (این مثال رو بعدا یه پست کامل میسازم براش) و به واسطه ویترین میاد توی مغازه و یه چیزی میخره. خوب تا اینجاش اوکی بود حالا ویترین مغازه میشه شبکه های اجتماعی که توش تبلیغ کردیم و ویترین خودمون رو ساختیم و داخل مغازه میشه سایت شما که کاربر میاد و خرید میکنه . به همین راحتی ( البته خیلی هم راحت نیست ) .

مزایا کسب و کار دیجیتال

رسیدیم به موضوع اصلی این پست که کسب و کار دیجیتال چه مزایا ای داره در پایین تعدادی از اون ها رو میگم که باعث میشه تا با کسب و کار دیجیتال بیشتر آشنا بشین .

1- مخاطبان بیشتری شما را میشناسند

2- نتایج قابل اندازه گیری و قابل پیگیری

3- عملکرد سریع کاربران در انتخاب

4- بهبود بهره وری کسب و کارتان

5- دسترسی به مخاطبان بیشتر

6- محدود نشدن در جغرافیا

اکنون باید چه کاری کنم؟

خب الان با مزایا داشتن کسب وکار دیجیتال آشنا شدین . الان باید به این فکر کنین که چطور میتوانید کسب و کار خود را به کسب و کاری دیجیتال تبدیل کنید . اگر میخوایید با کمترین زحمت و بالاترین کیفیت کسب و کار خود را به کسب و کار دیجیتال تبدیل کنید همین الان از طریق صفحه ارتباط با ما درخواست خود برای تبدیل به کسب وکاردیجیتال را ارسال کنید .

گوناگون

خدمات آنلایندیجیتال مارگتینگسئوسئو و اهمیت آنطراحی سایتطراحی سایت با وردپرسطراحی وبسایتکسب و کار آنلاینوردپرس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *